O nás

Spustili jsme novou internetovou prezentaci, jelikož jsme došli k názoru, že zásadních informací, žhavých novinek, zajímavých  aktualit, profesionálních postřehů, odborných specifických názorů, erudovaných kritik, jedinečných fotografií, ojedinělých výsledků ze sportovních zápolení na jedinečné výkonnostní úrovni spolu se spoustou dalších osobitých a pozoruhodných poznatků bez cenzury, je v dnešní době žalostně málo...

 

Vítáme Vás na našich webových stránkách. Jsme parta kamarádů a známých z Frýdku-Místku a přilehlého okolí, různého pracovního zaměření a aktivit. Jedno však máme společné - vášeň k bílému sportu ... ano je to tenis.

Provozujeme jej rekreačně, výkonnostně nebo rádoby vrcholově, podle toho, jak si kdo momentálně či mentálně věří.

Buď příležitostně nebo pravidelně se scházíme nejen při popíjení lahodného pěnivého moku v kterékoliv hospůdce (a že jich v okolí máme), ale také při různých sportovních a kulturních příležitostech.

Provozujeme rekreačně i širokou škálu dalších sportů, jejichž výčet a výpis úspěchů by vydal na další web stránky ale nechceme enormně zatěžovat sportovní redaktory renomovaných deníků či týdeníků, kteří nás dozajista najdou a vyzvednou či zviditelní naše výkony.